Інтернет-магазин чоловічого взуття STILNO-MODNO надає всім клієнтам можливість скористатися послугою обміну або повернення купленого товару. В разі невідповідності обраної моделі ви можете здійснити процедуру повернення протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Для цього необхідно зв'язатися з співробітниками інтернет-магазину, контактні телефони вказані в верхній частині сайту. Після з'ясування проблеми наш консультант підкаже, що вам необхідно зробити далі.


Гарантійні зобов'язання


STILNO-MODNO здійснює свою діяльність без порушення українського законодавства. Магазин обслуговує клієнтів і надає гарантійні зобов'язання на всі види взуття з урахуванням положень, прописаних в законі України «Про захист прав споживачів». Купуючи чоловіче взуття в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в наявності офіційної гарантії на всі представлені моделі. Ми любимо наших клієнтів і поважаємо їх права.


Умови повернення


Щоб скористатися послугою повернення згідно гарантійним зобов'язанням, куплена річ повинна відповідати наступним вимогам:


  • - мати товарний вигляд;
  • - наявність цілісності упаковки;
  • - відсутність слідів використання або експлуатації.

Тобто, ви можете придбати в STILNO-MODNO вподобане взуття, приміряти його після доставки, а при невідповідності параметрів зв'язатися з співробітником магазину і здійснити повернення, дотримуючись умов, прописаних у гарантії.