Доставка

Нова Пошта
доставка у відділення «Нова Пошта»
Адреси відділень
Автолюкс
доставка у відділення «Автолюкс»
Адреси відділень

Безкоштовна доставка від 1000 грн

При покупці на суму понад 1000 грн доставка по Україні безкоштовна.
За умови 100% передоплати товару.

При замовленні менше 1000 гривень, доставка вантажу здійснюється за рахунок замовника.

Оплата

Переказ на карту
ПриватБанк
через платіжний термінал або
Приват24
Переказ на карту іншого банку
Банківський переказ або через касу або термінал
(уточнюйте у оператора при підтвердженні)

Про післяплату при отриманні

При оплаті післяплатою перед відправкою товару необхідно внести сервісний збір в розмірі 150 гривень на картку ПриватБанку.

Приклад: при замовленні товару на суму 1500 грн Ви вносите сервісний збір в розмірі 150 грн. На точці видачі товару вносяться інші 1350 грн. по вартості замовлення.

Збір проводиться з метою часткової компенсації витрат на доставку товару у випадках, коли замовник не забирає замовлення на точці видачі. У таких випадках сервісний збір не підлягає поверненню.

Повернення і обмін покупок

Повернення та обмін придбаних в нашому інтернет-магазині товарів здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Якщо Ви хочете зробити обмін або повернення товару, Вам необхідно протягом 14 днів з моменту отримання замовлення зв'язатися з нами.

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», протягом 14 днів від дати покупки (з дня отримання посилки), Ви можете повернути замовлений товар. Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" товар приймається назад в разі відсутності видимих ознак його носіння і тільки при наявності на ньому всіх цінників та інших ярликів у невикористаному вигляді, а також при наявності фабричної упаковки, чека та інше.

У разі повернення або обміну товару через те, що вам не підійшов розмір або модель, обов'язково зв'яжіться з менеджреом інтернет-магазину. Звертаємо Вашу увагу на те, що всі витрати з доставки, поверненню та обміну товару в разі, якщо не підійшов розмір або модель, оплачує покупець.

При доставці товару кур'єрськими службами обов'язково перевіряйте відповідність покупки (модель, колір, розмір) на місці у відділенні.